The CW zbulon datat e finaleve të sezoneve për serialet në transmetimin

Shumë prej serialeve më të suksesshëm të rrjetit amerikan The CW do të finalizojnë sezonet në muajt në vazhdim. Siç shkruan SpoilerTV, janë komunikuar datat e transmetimit për episodet finale për disa nga serialet më të njohur si Arrow (17 maj), Black Lightning (17 prill), Dinasty (18 maj) dhe iZombie (28 maj).

Gjithashtu në këtë list gjejmë edhe The Flash (22 maj), Riverdale (16 maj), Legends of Tomorrow (9 prill), Supernatural (17 maj) dhe Jane the Virgin (20 prill).

Në vazhdim mund të gjeni edhe një infografik me disa nga titujt e serialeve.

REKLAMA
loading...

KOMENTO

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.