The Predator: në trailer-in e ri shfaqet Predatori i modifikuar gjenetikisht | VIDEO

The Predator, filmi me skenar dhe regji të Shane Black, që tregon botën mizore të grabitqarit alien më të njohur të kinematografisë botërore të shfaque për herë të parë në vitin 1987 me kapitullin e parë të sagës me Arnold Schwarzenegger.

Sikurse jemi në dijeni Black ka dashur të realizonte një sequel dhe një reboot të filmit, duke ndjekur linjën e ngjarjeve të Predator 2, duke anashkaluar filmin e vitit 2010. Gjithashtu me The Predator, Black ka planifikuar rikthimin në Tokë të grbitqarëve më të frikshëm të universit pasi janë modifikuar gjenetikisht me ADN e specive të tjera.

Nëse jeni kureshtar të njiheni me pamjen e Predatorit të ri shikoni traler-in e dytë zyrtar të filmit në vazhdim.

Filmi do të debutoj në kinematë amerikane në datë 14 shtator 2018 dhe ka për protagonist Boyd Holbrook, Yvonne Strahovski, Olivia Munn, Thomas Jane, Jacob Tremblay, Edward James Olmos, Alfie Allen, Keegan Michael Key, Jake Busey, Trevante Rhodes, Niall Matter, Paul Lazenby, Steve Wilder, Dean Redman dhe Rhys Williams.

REKLAMA
loading...

KOMENTO

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.