Top 20 lajmet më të lexuara në IMAlbania.com gjatë 2015

Viti që lame pas në portalin IMAlbania.com mund të konsiderohet edhe viti i reality dhe skandaleve, ku personazhet e biznesit televiziv janë edhe protagonistet e lajmeve më të lexuara gjatë 2015.

Ja cilat janë #Top20 lajmet më të klikuara në portalin e InfoMedia Albania gjatë një vjeçarit që lamë pas.

Personazhet që lanë gjurmë në 2014-ën 1
Aida Shtino: “Njerëz të Humbur shumë shpejt afër publikut. Prisni do ju suprizojmë” 2
Vejusha e Zezë nga shtatori në Top Channel 3
Intervistë Eksluzive | Veseli i Big Brother: Kika dhe Kristi? Njërëz që bëjnë gjithçka për të arritur pak vëmëndje! More stats 4
Tea e BB8: “Nikun nuk kam për ta takuar më asnjëherë” – Intervistë Eksluzive More stats 5
Diedon Musa: “Alba është fituese e Big Brother… Çdo lot i saj përshkon trupin dhe shpirtin tim” More stats 6
Ekskluzive // Ish banorët e BBA 8 japin vlerësimin e tyre për finalistët. Cili e fiton edicionin e 8-të të Big Brother sipas tyre? More stats 7
Pas akuzës së bërë nga Olti Curri, reagon Veseli: I këshilloj Oltit të ndryshojë smartphone! | FOTO More stats 8
Dasara bëhet nënë, sjellë në jetë Clarissa-n! | Foto More stats 9
Valer Kolnikaj i Big Brother Albania 7: Unë e di kush e fiton Big Brother këtë vit! More stats 10
Sokol Balla ironizon Rudina Xhungën në emisionin Shqip me Edi Ramën More stats 11
Big Brother | Alba nën pushtetin e lotëve por nuk ndalet! Diedoni mbështetja e saj më e madhe jashtë shtëpie, i dhuron shumën e fituar në Big Brother More stats 12
Lufta e Nuseve, reality show më i ri në TV Klan! More stats 13
Alba Çobaj shuan kureshtjen e fansave! Intervistë ekskluzive me finalisten e Big Brother Albania 8 More stats 14
Holta Dulaku: Dalina Buzi shpif, të gjithë fituesit e “Dancing…” janë shpërblyer More stats 15
Një tjetër personazh i Top Channel pre e videoskandaleve! More stats 16
Portokalli ndryshon orar transmetimi! More stats 17
More stats
Superlibri filmi që po mahnit fëmijët shqiptar More stats 18
25 aktoret më të mira të Turqisë More stats 19
Vazhdojnë reagimet, Lori Hoxha i përgjigjet Holta Dulakut More stats 20