TOP 5 kërkimet e Shqiptarëve këtë javë në Youtube | 12/08/2018

Pushimet janë në kulmin e tyre, dhe Shqiptarët mesaduket e shfrytëzojnë në maksimum për t’u argëtuar përmes celularëve apo kompjuterave të tyre në Youtube.

5- Kiki/Drake

“Kiki, Do you love Me?”. E keni degjuar shumë këtë shprehje javët e fundit me shumë mundësi nga challenge i famshëm që është bërë viral në rrjetet sociale. Kënga e Drake, “In My Feelings” ka qenë një ndër këngët më të kërkuara nga shqiptarët, edhe pse shumë pak prej tyre kanë pranuar për t’u bërë pjesë e challenge-it.

4- Gjiko

Artisti i njohur kosovar që publikoi një javë më parë këngën e tij në bashkëpunim me Skerdin, të titulluar “Si Bugatti” ka shfaqur gjithashtu interesin e publikut.

3- Portokalli

Spektakli i njohur i humorit në Top Channel duket si një ndër preferencat kryesore të audiencës online. Shumë preferojnë arkivën e vjetër të Portokallisë e lancuar një vit më parë, e cila vazhdon ende të pëlqehet nga publiku edhe pse vitet kanë ikur.

2- Dafina Zeqiri

Bashkëpunimi i fundit i Dafina Zeqirit me LumiB e ka renditur atë të katërtën duke qenë një ndër personazhet më të kërkuar për këtë javë.

1- Noizy

Artisti i njohur i rap-it tashmë ka zënë rankimin e parë për këtë javë me këngën e tij Peace & Love duke u bërë kështu artisti më i kërkuar për këtë javë në platformën e njohur Youtube./IMA/

 

 

 

 

REKLAMA
loading...

KOMENTO

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.