Top Channel me aplikacion per smartphone dhe tablet

Bashkohuni me grupin tonë zyrtar në Facebook duke klikuar këtu!

Tashme programet e pergjithshme, lajmet, rubrikat e Top Channel, i gjeni edhe ne aplikacion per smartphone dhe per platformat Android dhe Ipad e Iphone.

Applikacioni mund te shkarkohet ne link-et e meposhtem:
– iPhone & iPad – http://bit.ly/TCHiPhoneiPad
– Android – http://bit.ly/TCHandroid

Artikulli paraprakMTV Video Music Awards 2013, triumfon Justin Timberlake
Artikulli tjetërSky Italia kryen demonstrimin e transmetimit te permbajtjeve Ultra HD