Bashkohuni me grupin tonë zyrtar në Facebook duke klikuar këtu!

Pas suksesit të serialit kolumbian Pablo Escobar, televizioni Top Channel tashmë ka marrë të drejtat e një suksesi të ri të rrjetit Caracol, i bazuar në librin “La patrona de Pablo Escobar” të José Guarnizo bazuar në historinë e narkotrafikantes kolumbiane Griselda Blanco, e njohur me nofkën “Mbretëresha e kokainës”.

“La viuda negra”, titulli origjinal, është një serial televiziv kolumbian i prodhuar nga RTI Producciones për Caracol Televisión dhe TELEVISA.

TRAILER

Edhe pse ende nuk dihet saktësisht orari dhe data e trasmetimit, burime të besueshme për #IMA, bëjnë të ditur se seriali do nisë në javët e para të muajit shtator dhe do trasmetohet në fundjavë rreth orës 23:00 në fashën second time.

Aktorët kryesore:
Ana Serradilla – Griselda Blanco
Julián Román – Richi
Ramiro Meneses – Sugar
Juan Pablo Gamboa – Norm Jones
Eileen Moreno – Griselda Blanco (joven)

Seriali televiziv është xhiruar në Kolumbi, SHBA dhe Meksike, u trasmetua premierë në 23 shkurt të vitit 2014 dhe përfundoi me 8 Qershor 2014. I përbërë nga 78 episode me kohëzgjatje 42-45 minuta.

Bashkohuni me grupin tonë zyrtar në Facebook duke klikuar këtu!


Bashkohuni me grupin tonë zyrtar në Facebook dedikuar informacioneve rreth TELEVIZIONIT duke klikuar këtu!


Bashkohuni me grupin tonë zyrtar në Facebook dedikuar SERIALEVE TURKE duke klikuar këtu!