VIDEO | Incidente në premierën e “I love Tropoja”, fiken dritat, hidhen fletushka kundër Ramës

Premiera e filmit “I love Tropoja” është përballur me disa incidente mbrëmjen e sotme. Që në nisje të premierës disa të rinj kanë hedhur fletushka kundër kryeministrit, Edi Rama.

Në fletushka shkruhet: “Shqipëria digjet, Rama krihet”. 

Një tjetër incident ka ndodhur gjatë kohës që po jepej filmi.

 

Siç duket si pasojë e motit të keq, janë fikur dritat te Pallati i Kongreseve, dhe filmi është ndërprerë./dritare.net