VIDEO | Policia dhe ushtria ‘zbarkojnë’ në zyrat operative të Albcontrol, ja pamjet nga jashtë aeroportit

Bashkohuni me grupin tonë zyrtar në Facebook duke klikuar këtu!

Pamjet që shihni vijnë nga jashtë ambienteve të zyrave operative të Albcontrol në Rinas. Në videon e siguruar për ‘BalkanWeb’ shihet prezenca e forcave të FNSH-së, si dhe dy mjete të policisë.

Gazetarja Dorjana Bezat raportoi për ‘BW’ pak çaste më parë se në ambientet e aeroportit mbërriti policisë dhe ushtria, kontrolle këto për efekt sigurie.

Me grevën e 65 kontrollorëve të Albcontrol është pezulluar puna në aeroportin e Rinasit, duke ndërprerë kështu fluturimet hyrëse dhe dalëse.

Pamjet që shihni vijnë nga jashtë ambienteve të zyrave operative të Albcontrol në Rinas. Në videon e siguruar për ‘BalkanWeb’ shihet prezenca e forcave të FNSH-së, si dhe dy mjete të policisë.

 

 

BurimiBalkanWeb
Artikulli paraprakJennifer Lopez shuan çdo thashethem, në formën më të mirë, pozon me bikini
Artikulli tjetërGreva e kontrollorëve në Rinas, Balluku: Kontrollorët kërkojnë paga 4 mijë dollarëshë, marrin peng Republikën e Shqipërisë sikur ta kenë tokën e babait