Voilà, të premten në kanalin e Youtube në Top Channel

Çdo të premte në orën 19:00 në kanalin e Youtube në Top Channel nis emisioni Voilà.

Informacione, Show Biz, Intervista, Paparazzi, të pathënat e personazheve publike shqiptare dhe të huaj.

Intervista me pyetje pikante dhe histori te patreguara për publikun, projektet në të ardhmen, si dhe projekte te pa realizuara e të mbetura pezull.

Në Voilà personazhet publike flasin pa dorashka.

Fansat do të kenë mundësinë të dërgojnë video mesazhe, dhe të bëjnë dedikimet e tyre për personazhin që ato simpatizojnë. Romancat e reja, ndarjet, ndryshimet në pamje fizike, stili i jetës së personazheve publike vijnë ekskluzive në Voilà.

Emisioni do të jetë në prezantimin e Xhesika Muçaj dhe do të mund t’a ndiqini në livestream në Youtube.

Top Channel

REKLAMA
loading...

KOMENTO

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.