Zbulohen data e premierave të filmave Disney – Pixar

Bashkohuni me grupin tonë zyrtar në Facebook duke klikuar këtu!

E mbani mend Hirushen, po të Bukurën dhe Bishën? Pothuajse çdokush i ka parë si i rritur si fëmijë, prodhimet e Disney mbeten gjithmonë kartonët më të mirë dhe më të shikuar. Departamenti i prodhimeve anime në Disney, ka publikuar datat e premierave të filmave ku nuk mungojnë edhe filma vizatimorë të rinj, të cilët nuk janë zbuluar akoma. Më poshtë është lista e plotë e premierave që Disney ka bërë të ditur për publikun:

Cars 3 (Makinat) – Premiera më 16 Qershor 2017

COCO – Premiera më 22 Nëntor 2017 (mund të ndryshojë)

GIGANTIC – Premiera më 9 Mars 2018 (mund të ndryshojë)

Toy Story – Ndryshe nga seç ishte njoftuar, premiera ndryshon nga data 16 Qershor 2017 për një vit më vonë në datën 15 Qershor 2018

Ant Man dhe WASP – Premiera më 6 Korrik 2018

The Incredibles 2 – Premiera më 21 Qershor 2015

Premierat e prodhimeve të panjohura:

22 Dhjetor 2017; 2 Tetor 2018; 29 Mars 2019; 12 Prill 2019; 8 Nëntor 2019; 13 Mars 2020; 25 Nëntor 2020

Mund të jetë kohë e gjatë por që ia vlen të pritet, ne do presim deri atëherë që t’iu japim të gjithë informacionin më të detajuar.

Artikulli paraprakIntervistë Eksluzive | Veseli i Big Brother: Kika dhe Kristi? Njërëz që bëjnë gjithçka për të arritur pak vëmëndje!
Artikulli tjetërShuhet Lazër Vlashi / Aktori i njohur i filmave si “Debatik”, “Njësiti gueril”, “Toka jonë” u nda nga jeta në moshën 96-vjeçare