Çifti i famshëm i japin fund lidhjes pas 1 viti së bashku

U njohën gjatë xhirimeve të filmit “Mother”, aty ku nisi shkëndija e parë e dashurisë.
Jennifer Lawrence, 27 vjeç dhe producenti Darren Aronofsky, 48 vjeç pavarësisht se kishin
diferencë në moshë, nisën një lidhje që e mbajtën sekret për një kohë të gjatë, deri kur në
shtator u shfaqën së bashku për premierën e filmit.

Dyshja janë fotografuar shpesh së bashku, megjithatë preferuan që lidhjen ta ruajnë sa më
private.

Mirëpo pas një viti, ata i kanë dhënë fund, ndërkohë që ende nuk dihet arsyeja. “Ishte një
ndarje miqësore dhe ata mbeten akoma miq”, tha një burim për E!News.

REKLAMA
loading...

KOMENTO

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.