Elvana Gjata vjen me një dokumentar biografik për veten | VIDEO

Elvana Gjata, një ndër artistet më të dashura në shqipëri ka publikuar dokumentarin e shkurtër biografik duke na zbuluar të reja dhe fakte që askush nga ne nuk i dinim.

Ajo ka zbuluar edhe shkurtimin e emrit të saj me të cilin miqtë dhe të afërmit e thërrasin, Ela por gjithashtu edhe për personin me marëdhënien më të veçantë, motrën.

Albumi i saj i ri “3EP” ka një kuptim për Elvanën. Sipas saj, tre-shi është numri i saj hyjnor dhe fatsjellës. Ndërsa është tepër e njohur për shqipfolësit, Elvana Gjata po tenton të hyj edhe në tregun muzikor ndërkombëtar.

Së fundmi, ajo publikoi edhe videoklipin e një kënge në Anglisht me titull “Forever is Over” në bashkëpunim me David Guetta./IMA/

 

 

REKLAMA
loading...

KOMENTO

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.