Gent Bejko tashmë shumë afër Hollywood

Për këtë rol ka njoftuar vetë Gent Bejko i cili është shprehur të jetë i lumtur që është pjesë e këtij filmi që për regjisor ka Darren Aronofsku, film i cili është i zhanrit triller- horror dhe flet për jetën e një çifti.
Gent Bejko tashme eshte duke shkuar edhe rritur karrieren e tij edhe ne kinematografine e Hollywood-it. Tashme ai do te jete pjese e nje filmi te zhanrit thriller-horror.

I titulluar “Mother” dhe me regji te Darren Aronofsku, filmi e vendos Bejkon prane aktoreve mjaft te njohur boteror sic jane Jennifer Lowrence, Michelle Pfeiffer, Javier Bardem etj.

Posteri zyrtar i filmit “Mother”
REKLAMA
loading...

KOMENTO

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.