Goditi mjekun në krye të detyrës, pranga 29-vjeçarit në Elbasan

Bashkohuni me grupin tonë zyrtar në Facebook duke klikuar këtu!

Një 29-vjeçar ka rënë në prangat e Policisë së Elbasanit, pasi ka goditur dhe ka kanosur me fjalë një mjek në krye të detyrës në urgjencën e Spitalit.

I riu me iniciale K.G., banues në këtë qytet ka kanosur mjekun 55-vjeçar Shefki Kullolli, i cili ndodhej në urgjencën e Elbasanit kur ndodhi ngjarja.

Policia nuk bën të dituar motivet e ngjarjes.

Bashkohuni me grupin tonë zyrtar në Facebook duke klikuar këtu!


Bashkohuni me grupin tonë zyrtar në Facebook dedikuar informacioneve rreth TELEVIZIONIT duke klikuar këtu!


Bashkohuni me grupin tonë zyrtar në Facebook dedikuar SERIALEVE TURKE duke klikuar këtu!