Bashkohuni me grupin tonë zyrtar në Facebook duke klikuar këtu!

Edicioni i parë i IMA Awards – Çmimet dhe Fituesit

Kanali më i Mirë Muzikor

My Music

Prezantuesi më i Mirë

Adi Krasta

Prezantuesja më e Mirë

Rudina Magjistari

Programi më Mirë Politik

Opinion

Talk Show më i Mirë

Ora 5PM

Telenovela më e Mirë

Teresa

Këngëtari / Grupi më i Mirë Shqiptar

Aurela Gaçe

Këngëtari / Grupi më i Mirë Ndërkombtar

Katy Perry

Seriali më i Mirë për të rinj

Naruto

Seriali më i Mirë

LOST

Reality Show më i Mirë

Dancing with the Stars

Filmi më i Mirë i Vitit

Harry Poter

Evenimenti më i Mirë

FIFA World Cup – South Africa 2010

Cmimi Special IMA

Emisioni Cocktail

Artikulli tjetërJa 5 filmat ku aktorët kanë bërë seks vërtetë | VIDEO