Përplasja me armë në Elbasan ja çfarë kërkon prokuroria për Vis korçarin

Bashkohuni me grupin tonë zyrtar në Facebook duke klikuar këtu!

Prokuroria e Elbasanit me në krye Kreshnik Ajazin ka kërkuar masën e sigurisë “Arrest me burg” për Elvis Koçi Çaushllari, Feliks Filaj dhe Ersi Çekani.

Gjithashtu mësohet se është kërkuar edhe masa “Arrest me burg në mungesë” për 3 personat e tjerë të përfshirë në konfliktin me armë të ndodhur në lagjen “Emin Matraxhiu”.