Vranësira dhe kthjellime, ja në cilat zona do të ketë rreshje

Bashkohuni me grupin tonë zyrtar në Facebook duke klikuar këtu!

Vendi ynë do te mbizotërohet nga kthjellimet dhe vranësirat e lehta, por vranësirat do te sjellin rreshje te pakta shiu ne zonat jugore, ndërsa ne veri te territorit do te ketë rreshje te pakta shiu dhe dëbore.

Temperaturat e ajrit do te ulen ndjeshëm në mëngjes dhe në mesditë duke luhatur vlerat ditore nga -2°C deri në 17°C.

Bashkohuni me grupin tonë zyrtar në Facebook duke klikuar këtu!


Bashkohuni me grupin tonë zyrtar në Facebook dedikuar informacioneve rreth TELEVIZIONIT duke klikuar këtu!


Bashkohuni me grupin tonë zyrtar në Facebook dedikuar SERIALEVE TURKE duke klikuar këtu!