Zgjedhjet 2021, Klan Kosova me transmetim direkt me megaekran nga sheshi “Zahir Pajaziti”

Bashkohuni me grupin tonë zyrtar në Facebook duke klikuar këtu!

Procesi i sotëm zgjedhor do të mbulohet në çdo cep të Kosovës nga ekipet e Klan Kosova.

Madje ata të cilët nuk do të qëndrojnë në shtëpitë e tyre, përveç që këtë mbulim mund ta ndjekin direkt nga telefonët e tyre përmes rrjeteve sociale, këtë mund ta bëjnë edhe duke kaluar sheshit “Zahir Pajaziti” në kryeqytet.

Klan Kosova ka vendosur një megaekran në këtë shesh, në të cilin transmetohet gjithçka nga procesi zgjedhor.

Se cila është situata aty aktualisht mund ta shihni edhe përmes lidhjes direkte të realizuar nga aty:

Burimiklan kosova
Artikulli paraprakBora e pazakontë probleme dhe në Rinas, mbyllet pista e aeroportit
Artikulli tjetërKur dashuria sfidon vështirësitë dhe paragjykimet: Historia e jashtëzakonshme e Vilmës dhe Elvisit!