“Fantastic Beasts 3”, ja kur pritet premiera në kinema

“Fantastic Beasts 3” më në fund ka një datë premiere. Kapitulli i tretë i filmit magjik i ambientuar në universin e krijuar nga J.K. Rowling do të vijë në sallat e kinemave amerikane më 12 nëntor të vitit 2021.

Ky projekt do të vazhdojë tregimin e sagës “Harry Potter” dhe xhirimet e kapitullit të ri të historisë me protagonist fituesin e çmimit “Oscar” Eddie Redmayne do të nisin në pranverën e vitit 2020.

Pyetjes se çfarë do të presin fansat nga “Fantastic Beasts 3”, shkrimtarja J.K. Rowling i ktheu një përgjigje misterioze: “Do të ketë përgjigje”.

Top Channel

REKLAMA
loading...

KOMENTO

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.